Φαντασμαγορικη πρεμιερα του Νικου Μακροπουλου στο «Notes Live» της Κυπρου μαζι με τον Κωνσταντινο Χριστοφορου!
Ο Νίκος Μακρόπουλος μαζί με τον Κωνσταντίνο Χριστοφόρου πραγματοποίησαν την πρεμιέρα τους στον χώρο – ορόσημο της Λεμεσού “Notes Live”, στον οποίο θα εμφανίζονται κάθε Σάββατο! Στην παρέα τους οι πολύ ταλαντούχες Kony και Χριστίνα Κυριάκου.
Η συνεργασία αυτή θα συνεχιστεί για περιορισμένο αριθμό εμφανίσεων, προσφέροντας σε όσους επιλέγουν να παρευρεθούν στο αγαπημένο στέκι της Μεγαλονήσου, μοναδικές τραγουδιστικές στιγμές και αστείρευτο κέφι.
![](https://themindset.gr/wp-content/uploads/2022/10/9H9A0300.jpg)
![](https://themindset.gr/wp-content/uploads/2022/10/9H9A0452new.jpg)